Genel Müdürlük Kampüsü

Kreş

Her yıl başvuruların yenilendiği kreşimizde alanında tecrübeli çocuk gelişimi uzmanları çalışmaktadır.

3 farklı çocuk oyun alanı, kendine ait yemekhanesi ve yaş gruplarına göre özelleşen sınıfları bulunan kreşimizde miniklerinizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tabiplik

Kampüsümüzde yer alan Tabiplik’ te KBB, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş alanında uzman doktorlar bulunmaktadır.

Bakmakla yükümlü olduğunuz yakınlarınızın da yararlanabildiği Tabipliğimizde detaylı kan ve hormon testlerinin gerçekleştirilebildiği Biyoloji ve Mikrobiyoloji laboratuvarları ile görüntüleme sistemleri de bulunmaktadır.

Spor Tesisleri

Kampüsümüzde 1 adet tenis kortu, 1 adet basketbol sahası, 1 adet halı saha ve 2 adet duvar tenisi alanı bulunmaktadır.

Spor Salonu

Genel müdürlük kampüsümüzde  1 adet spor salonumuz bulunmaktadır. Dilerseniz spor hocalarımız ile beraber kendinize özel bir program hazırlayabilir yada spor gruplarına (Pilates, zumba vb.) katılabilirsiniz.

Kütüphane

Kampüsümüzde yer alan kütüphanemizin geniş yayıncılık arşivinden faydalanabilir, aradığınız birçok referans kaynağa ulaşabilirsiniz.

Müze

Kurumumuzun yayıncılık yolculuğuna şahitlik eden birçok ürünün sergilendiği müzemizi ziyaret edebilirsiniz.

Müzemiz kurum dışı ziyaretlere de açıktır. (Hafta İçi 10.00-17.00)

TRT Market

Kurumumuzun lisanslı ürünleri TRT Market’de satılmaktadır. Kampüs içindeki TRT Market mağazalarından veya trtmarket.com.tr den bir çok TRT lisanslı ürüne ulaşabilirsiniz.

Kuaför

Hafta içi her gün 08.30-18.00 arası hizmet veren bay/bayan kuaförlerimiz; saç, makyaj ve diğer bir çok güzellik işlemi için sizlere hizmet vermektedir.

Banka

Kampüsümüzde kurumumuzun anlaşmalı olduğu bankanın 09.00-17.00 saatleri arasında çalışan cep şubesi bulunmaktadır.

PTT

Kampüs içinde Hafta içi her gün 09.00-17.00 arası hizmet veren PTT cep şubesi bulunmaktadır.

Yemekhane

Kendi aşçılarımız tarafından hazırlanan ve diyetistenler tarafından kalori belirllemesi yapılan yemek menüleri 12.00-14.00 ve 18.15-20.00 arası TRT çalışanlarına sunulmaktadır.

Lokal

Alacart menu modeliyle hizmet veren TRT Lokalimiz TRT Çalışanlarına ve misafirlerine haftaiçi 12.00-14.00 ve 18.30-20.00 arası hizmet vermektedir.

Çalışan Korosu

Çeşitli birimlerden arkadaşlarımızın yer aldığı Çalışan Korosu belirli aralıklarla konserler düzenlemektedir. Sizler de Çalışan Korosu’na katılarak müziğin ruhu besleyen akışına kendinizi bırakabilirsiniz.

Kafeler

Kampüsümüzün çeşitli alanlarında yer alan kafelerimizde gün içerisinde ihtiyacınız olan hızlı atıştırmalıkları temin edebilir ya da arkadaşlarınızla bir araya gelerek molalarınızı değerlendirebilirsiniz.