Genel Müdürlük Kampüsü

Kreş

Her yıl başvuruların yenilendiği kreşimizde alanında tecrübeli çocuk gelişimi uzmanları çalışmaktadır.

3 farklı çocuk oyun alanı, kendine ait yemekhanesi ve yaş gruplarına göre özelleşen sınıfları bulunan kreşimizde miniklerinizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tabiplik

Kampüsümüzde yer alan Tabiplik’ te KBB, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diş alanında uzman doktorlar bulunmaktadır.

Bakmakla yükümlü olduğunuz yakınlarınızın da yararlanabildiği Tabipliğimizde detaylı kan ve hormon testlerinin gerçekleştirilebildiği Biyoloji ve Mikrobiyoloji laboratuvarları ile görüntüleme sistemleri de bulunmaktadır.

Spor Tesisleri

Kampüsümüzde 1 adet tenis kortu, 1 adet basketbol sahası, 1 adet halı saha ve 2 adet duvar tenisi alanı bulunmaktadır.

Arkadaşlarınızla birlikte bu alanlarımızı kullanabilir, yoğun iş temposunun stresini eğlenerek atabilirsiniz.

Spor Salonu

Salon sporlarını tercih ediyorsanız spor salonumuzu kullanarak formunuzu koruyabilirsiniz. Dilerseniz spor hocalarımız ile beraber kendinize özel bir program hazırlayabilir yada spor gruplarına (Pilates, zumba vb.) katılabilirsiniz.

Kütüphane

Kampüsümüzde yer alan kütüphanemizin geniş yayıncılık arşivinden faydalanabilir, aradığınız birçok referans kaynağa ulaşabilirsiniz.

Müze

Kurumumuzun yayıncılık yolculuğuna şahitlik eden birçok ürünün sergilendiği müzemizi ziyaret edebilirsiniz.

Müzemiz kurum dışı ziyaretlere açıktır. (Hafta İçi 10.00-17.00)

TRT Market

Kurumumuzun lisanslı ürünlerinin satıldığı TRT Market’ten alışveriş yaparak sevdiklerinize küçük sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Kuaför

Hafta içi her gün 08.30-18.00 arası hizmet veren bay/bayan kuaförlerimiz; saç, makyaj ve diğer bir çok güzellik işlemi için sizlere hizmet vermektedir.

Banka

Kampüsümüzde kurumumuzun anlaşmalı olduğu bankanın 09.00-17.00 saatleri arasında çalışan cep şubesi bulunmaktadır. Gün içerisinde ihtiyacınız olan birçok banka işlemini kampüs dışına çıkmanıza gerek kalmadan bu şubede gerçekleştirebilirsiniz.

PTT

Hafta içi her gün 09.00-17.00 arası hizmet veren PTT cep şubesi ile fatura ödemeleri, şahsi gönderiler vb. birçok işleminizi kampüs dışına çıkmanıza gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz.

Yemekhane

Kendi aşçılarımız tarafından özenle hazırlanan menülerimizde kalori hesaplaması ve sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

Lokal

Hafta içi öğle ve akşam yemeği; hafta sonu ise kahvaltı ve akşam yemeği hizmetinin verildiği Lokalimizde misafirlerinizi ağırlayabilir, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Türkçeye Gönül Verenler

Kolay anlaşılabilir, doğru ve temiz bir Türkçe için gönüllülük esaslı çalışan meclisimize katılabilir, çeşitli projelerde yer alabilirsiniz.

Çalışan Korosu

Çeşitli birimlerden arkadaşlarımızın yer aldığı Çalışan Korosu belirli aralıklarla konserler düzenlemektedir. Sizler de Çalışan Korosu’na katılarak müziğin ruhu besleyen akışına kendinizi bırakabilirsiniz.

Kafeler

Kampüsümüzün çeşitli alanlarında yer alan kafelerimizde gün içerisinde ihtiyacınız olan hızlı atıştırmalıkları temin edebilir ya da arkadaşlarınızla bir araya gelerek molalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Yeşil Kampüs

Temiz havası, eşsiz yeşilliği ve büyüklüğüyle kampüsümüz çalışılabilecek en güzel yer! 

X

Ziyaret sebebiniz neydi?